אודות הארנה

22/01/2019 08:17 |

OneIce Arena מרכז הקרח המתקדם בישראל – הפתיחה בקרוב!

 

OneIce Arena , היא זירת קרח חדשה שעומדת בסטנדרטים של ליגת ההוקי הטובה בעולם, ה-NHL, ותהיה מרכז לפעלויות הוקי קרח והחלקה אומנותית.

הארנה ממוקמת באזור התעשייה של מושב תנובות (10 ק"מ מזרחית לנתניה בסמוך לכפר יונה בדרך המובילה לכביש 6) .

הארנה המשתרעת על פני כ-5000 מ"ר , כוללת שני מגרשי החלקה, המרכזי עומד כאמור בתקנים הבינלאומיים המחמירים של תחרויות ההחלקה ושל ליגת ההוקי, ולצדו מגרש נוסף שישמש לאימונים. במגרש המרכזי מוקם יציע שיוכל להכיל כ-1500 צופים. בארנה יפתחו גם בית קפה, חנות ייעודית למכירת ציוד החלקה והוקי, חדרי כושר, סטודיו לאימונים ועוד.

הארנה שכדוגמתה אין בישראל נבנית בסטנדרטים בינלאומיים מחמירים, כאשר מלבד משטח ההחלקה, תכיל גם מערכת המולטימדיה מתקדמת, אמצעי שידור לטלוויזיה, חדרי ההלבשה לספורטאים ולשופטים, חדרי תקשורת ועוד.

עם חנוכת הארנה, היא תהפוך לבית החדש של האקדמיה להוקי קרח ורולר, הפועלת בישראל כבר למעלה מ-25 שנים, שהיא בית הספר הגדול והמקצועי בתחומו בישראל עם כ 15 סניפים ברחבי הארץ ומעל ל-800 שחקנים פעילים. האקדמיה מפעילה ליגה סדירה בהוקי רולר של 30 קבוצות בנוסף להשתתפות בליגת הקרח הישראלית.

מי אנחנו

ארנת OneIce מוקמת על ידי קבוצת "OneIce" למען קידום ענפי ספורט הקרח בישראל והעלאת המודעות בישראל למקצועות ספורט הקרח האולימפיים. בארנה פועלת זירת החלקה על קרח בסטנדרטים צפון אמריקאים וכן שתי אקדמיות ספורט מקצועניות: האקדמיה להוקי קרח והאקדמיה להחלקה אומנותית.

אנחנו מאמינים ופועלים לחיבור הקהילה לעולם ההחלקה על קרח על ידי מגוון פעילויות ושיעורים לקהל הרחב, נשים וגברים, תלמידי גן, בית ספר, נוער ומבוגרים שיאפשרו לכל אחד ללמוד ולהנות מספורט ההחלקה.

בנוסף, אנו רואים חשיבות רבה בהנגשת ענפי ספורט הקרח לבעלי מוגבלויות וקידום ענפי ספורט אלו גם בקרב נשים ובהמשך נפעיל חוגי ספורט ומסגרות מקצועניות ייעודיות.