ילדות מחליקות על הקרח בארנה
בואו ללמוד להחליק על הקרח, או הצטרפו לאקדמיות הספורט המקצועניות שלנו

בנוסף להחלקה ציבורית, ארנת OneIce משמשת גם בית לשיעורי לימוד החלקה ושתי אקדמיות ספורט קרח מקצועניות. האקדמיות מופעלת על ידי קבוצת OneIce, וצוות המאמנים והמדריכים המיומן שלה. אנחנו רואים את יעודנו באפשור קפיצת מדרגה לספורט הקרח בארץ, על ידי הנגשת לימוד החלקה על הקרח וקידום ספורט קרח מקצועי באקדמיה להוקי קרח ובאקדמיה להחלקה אמנותית.

חדש - חוג לימוד החלקה בסיסי

 

לימוד החלקה בכיף – להחליק על הקרח נראה מפחיד וקשה ממבט ראשון , אבל עם המדריכים המנוסים שלנו כל אחד יכול. לימוד ההחלקה נעשה עם מורי האקדמיות ומדריכים מיומנים המאפשרים לכל אחד ואחת, החל מגיל 7 ועד למבוגרים, לעשות את צעדיהם הראשונים על הקרח שלא במסגרת האקדמיות לספורט המקצועיות.

 שיעורי החוג יתקיימו במהלך השנה, פעם בשבוע.

תתפלאו כמה מהר תמצאו את עצמכם מחליקים בכיף.

ליחצו כאן להרשמה לשיעור נסיון ולחוג עצמו

האקדמיה להוקי קרח

מהיר עוצמתי וקבוצתי . בואו לשחק הוקי קרח

 

האקדמיה להוקי קרח OneIce, היא בית הספר המוביל ללימוד הוקי קרח בארץ. מזה 25 שנה פעל בארץ ״בית הספר להוקי קרח ורולר״ שהתפתח ל״אקדמיה להוקי קרח״ עם הקמת הבית החדש שלנו, ארנת OneIce זירת ההחלקה המתקדמת והמקצועית בישראל.

אם אתם/ן מחפשים ומחפשות ספורט מהיר, חזק וחכם – הוקי קרח הוא הספורט עבורכם. אצלנו אין צורך בידע מוקדם בהחלקה על הקרח. אנחנו נלמד אתכם להחליק, לשחק הוקי ואלו שירצו ויוכלו יצטרפו לליגה ולמועדוני הוקי הקרח שאנחנו מפעילים.

לקראת שנת הלימודים 2023/24 נפתח רישום לשיעור נסיון ורישום לשנת הלימודים

לפרטים נוספים ולרישום לאימון היכרות או לשנת הלימודים ליחצו כאן

האקדמיה להחלקה אמנותית

תנועה מחול וספורט. בואו ללמוד החלקה אמנותית

 

האקדמיה להחלקה אמנותית OneIce, נוסדה כדי להפוך לבית הספר המוביל ללימוד החלקה אמנותית בארץ. אנחנו שואפים ליצור מסגרת מקיפה לענף, החל מחוגי ההחלקה הבסיסיים ועד מתן בית חם בישראל לספורטאים מצטיינים ולעזור להם לכבוש את דרכם אל הצמרת העולמית בהחלקה אומנותית .

אם אתם/ן מחפשים ומחפשות ספורט שמשלב יצירתיות ואלגנטיות של מחול עם אנרגיות של ספורט תחרותי, החלקה אמנותית משלבת את שניהם.

לקראת שנת הלימודים 2023/24 נפתח רישום לשיעור נסיון ורישום לשנת הלימודים

הרשמו לשיעור הנסיון

מעבר לרישום לשנת הלימודים

מפת הגעה

רח׳ נירים 1, תנובות