חוגים

 

בואו ללמוד להחליק על הקרח, או הצטרפו לאקדמיות הספורט המקצועניות שלנו

בנוסף להחלקה ציבורית, ארנת OneIce משמשת גם בית לשיעורי לימוד החלקה ושתי אקדמיות ספורט קרח מקצועניות. האקדמיות מופעלת על ידי קבוצת OneIce, שהוקמה כדי לקדם את ספורט הקרח בישראל. אנחנו רואים את יעודנו באפשור קפיצת מדרגה לספורט הקרח בארץ, על ידי הקמת ארנת החלקה על קרח בסטנדרטים צפון אמריקאיים, אקדמיה להוקי קרח ואקדמיה להחלקה אמנותית.

שיעורי לימוד החלקה בסיסי

להחליק על הקרח נראה מפחיד וקשה ממבט ראשון , אבל עם המדריכים המנוסים שלנו כל אחד יכול. לימוד ההחלקה נעשה בקבוצות קטנות , או באופן פרטי , עם מדריכים מיומנים ומאפשרים לכל אחד ואחת, בכל גיל, לעשות את צעדיהם הראשונים על הקרח. תתפלאו כמה מהר תמצאו את עצמכם מחליקים בכיף.

צעדים ראשונים – שיעורים קצרים של 15 דקות עם מורי ומאמני האקדמיה להחלקה אמנותית, מתקיימים בשעות ההחלקה הציבורית. אתם מוזמנים לפנות אלינו בקופה, למשגיחים על הקרח או למורים עצמם כדי להרשם לשיעור קצר כדי לרכוש מיומנויות בסיס של שימוש במחליקים והחלקה בסיסית

לימוד החלקה בכיף – מורי האקדמיה יקיימו סדרת שיעורים למחליקים שמעוניינים ללמוד להחליק בכיף, שלא במסגרת האקדמיות. השיעורים יתקיימו במהלך שעות ההחלקה הציבורית בהתאם לכמות הנרשמים.

פרטים נוספים בארנה.

 

האקדמיה להוקי קרח

 

 

ההרשמה לשנת 2021-22 ממשיכה!!!

הכנסו לאתר האקדמיה להוקי לפרטים נוספים

האקדמיה להוקי קרח OneIce, היא בית הספר המוביל ללימוד הוקי קרח בארץ. מזה 25 שנה פעל בארץ ״בית הספר להוקי קרח ורולר״ שעכשיו משנה את שמו ל״אקדמיה להוקי קרח״ עם הקמת הבית החדש שלנו, ארנת OneIce שתהיה זירת ההחלקה המתקדמת והמקצועית בישראל.

אם אתם/ן מחפשים ומחפשות ספורט מהיר, חזק וחכם – הוקי קרח הוא הספורט עבורכם. אצלנו אין צורך בידע מוקדם בהחלקה על הקרח. אנחנו נלמד אתכם להחליק, לשחק הוקי ואלו שירצו ויוכלו יצטרפו לליגה ולמועדוני הוקי הקרח שאנחנו מפעילים.

 

האקדמיה להחלקה אמנותית

 

 

ההרשמה לשנת הלימודים ממשיכה !!!!!

הכנסו לאתר האקדמיה להחלקה אמנותית לפרטים נוספים

האקדמיה להחלקה אמנותית OneIce, נוסדה כדי להפוך לבית הספר המוביל ללימוד החלקה אמנותית בארץ. אנחנו שואפים ליצור מסגרת מקיפה לענף, החל מחוגי ההחלקה הבסיסיים ועד מתן בית חם בישראל לספורטאים מצטיינים ולעזור להם לכבוש את דרכם אל הצמרת העולמית בהחלקה אומנותית, כל זה מתאפשר עם הקמת הבית החדש שלנו, ארנת OneIce .

אם אתם/ן מחפשים ומחפשות ספורט שמשלב יצירתיות ואלגנטיות של מחול עם אנרגיות של ספורט תחרותי, החלקה אמנותית משלבת את שניהם.