ועדי עובדים ארגונים וחברות
יש לנו יום כיף מפנק להציע לכם ב OneIce Arena זירת הקרח המתקדמת והגדולה בישראל באזור התעשייה תנובות מציעה חווית החלקה מהנה לעובדי חברה בכל גיל.

מגרש החלקה ענק

ממש כמו בחו"ל עם המון מקום לכולם.  בארנה ניתן להתנסות בהחלקה חופשית, לשלב הדרכת החלקה למתחילים, החלקה על רכבי קרח, משחקי קרח משעשעים ועוד מגוון פעילויות מגבשות ומהנות.  הפעילות כוללת ציוד החלקה מלא עבור כל משתתף ומלווה על-ידי צוות מדריכים מקצועי.

מגרש ארנה ראשי עם תאורה
חדר אירועים

במתחם חדר פרטי ומחומם, ובו מקרן ומערכת סאונד איכותית לקיום אירועים.

מסעדת "פרגו"

במסעדה המחוממת המשקיפה על שני מגרשי הקרח תוכלו ליהנות מתפריט חלבי עשיר: פסטות, סלטים, טורטיות, כריכים, פיצות, מאפים ועוד מגוון אפשרויות.

במסגרת אירוח הקבוצות – קפה ומאפה עלינו! ניתן לשדרג את הכיבוד המוצע למזנון ארוחות בוקר או צהריים.

ימי כיף ואירועי חברה

בארנה תוכלו לכייף, לחגוג וליהנות על הקרח גם במסגרת ימי גיבוש לעובדי חברות ומחלקות.

ניתן להתחיל את היום בחדר האירועים, בו ציוד מולטימדיה מתקדם להצגת מצגות וסרטונים. בהמשך תחכה לכם זירת ההחלקה ובה מגוון פעילויות. לא נדרש ידע קודם בהחלקה! מדריכינו ישמחו לעזור ולסייע לכל משתתף. ניתן לשלב גם פעילויות קרח ללא החלקה, לאלו שמרגישים פחות בנוח על מחליקיים.

ימי גיבוש

ימי גיבוש על הקרח מאפשרים בניית רוח צוות וחיזוק שיתוף הפעולה בין עובדי הצוותים, המחלקות והחברה כולה. הפעילויות מיועדות למספר מצומצם של קבוצות (עד 3 קבוצות במגרש) ונועדו ליצור דינמיקה של פעילות משותפת בין עובדים וכן טיפוח יחסים בינאישיים מחוץ למסגרת העבודה הפורמלית.

יצירת קשר והזמנות

לקביעת פגישה וקבלת הצעת מחיר, אתם מוזמנים ליצור קשר עם מחלקת הארועים בטופס בעמוד, או ליצור קשר באמצעות הוואטסאפ

 

לתיאום יום כיף


    תאריך מבוקש


    מינימום 20 משתתפים

    מפת הגעה

    רח׳ נירים 1, תנובות