מנויי החלקה בארנה

לכם, שמחליקים הרבה, אם בהחלקה ציבורית או כמחליקים מקצועיים, אנחנו מציעים מינויים תקופתיים שיאפשרו לכם לבוא ולהנות בארנה במחיר מוזל.

כמנויים עונתיים תוכלו להגיע ולהחליק בארנה כמה שרק תרצו בשעות ההחלקה הציבורית, ואם אתם גם ספורטאים תוכלו לתאם הגעה לשעות בהן הארנה פתוחה להחלקה ספורטיבית שאסורה בשעות ההחלקה הרגילה.
בנוסף אתם הופכים חברים במועדון OneIce Arena, שבמסגרתו תדעו ראשונים על אירועים מיוחדים בארנה, מבצעים מיוחדים, שעות פתיחה מיוחדות, ועוד הרבה דברים טובים שאנחנו מתכננים לכם במהלך השנה.

אנחנו מציעים מספר סוגי מנויים שיתאימו לכל אחד ואחת מכם:

  • מנויים חודשיים או דו-חודשיים לחודשי הקיץ
  • מינויים עונתיים לכל עונת ההחלקה המאפשרים כניסה לארנה בשעות ההחלקה הציבורית, ולספורטאים גם בשעות ההחלקה הספורטיבית. (להזכירכם, אסור לבצע אלמנטים ספורטיביים, הן של החלקה אמנותית והן של הוקי בשעות ההחלקה הציבורית) (מכירת מנויים אלו תחל בחודש אוגוסט 2020)
  • מנויים לספורטאים המעוניינים באפשרות להגיע אך ורק לשעות ההחלקה הספורטיבית (תוך תיאום מראש כך שנמצא מדריך כלשהו על הקרח בשעות אלו)
    (מכירת מנויים אלו תחל בחודש אוגוסט 2020)

אנחנו מקווים שכל אחד ואחת מכם ימצאו את המנוי המתאים לכם כדי לבוא ולבלות בכיף במרכז הקרח הטוב והמקצועי בישראל – OneIce Arena

אלו המנויים המוצעים כרגע למכירה באתר:

סוג מנוימחירתנאי מנויהאם ציוד מושכר כלול
מנוי עונתי מחליק מקצועי3,000 ש״חמ-1 בספטמבר 2020 עד 30 ביוני 2021
המנוי נועד למחליקים מקצועיים, מאפשר כניסה בשעות ההחלקה הספורטיבית בלבד, ומחייב המצאות מדריך על הקרח.
לא כלול במחיר
מנוי עונתי כולל3,800 ש״חמ-1 בספטמבר 2020 עד 30 ביוני 2021
המנוי מאפשר כניסה גם בשעות ההחלקה הציבורית וגם בשעות ההחלקה הספורטיבית בלבד.
כלול במחיר

לרכישת מנויים אנא המשיכו לאתר הכרטיסים שלנו על ידי לחיצה על הכפתור. בחרו באופציה ״למנוי שנתי לחץ כאן״ ולאחר מכן במנוי אותו תרצו לרכוש.

לאחר ביצוע התשלום, תקבלו מייל וסמס עם קישור לכרטיס המנוי שאותו תציגו בכל פעם שתגיעו לארנה.

חשוב למנויים עונתיים – לאחר קבלת כרטיס המנוי, אנא גשו למשרדי OneIce כדי לחתום על הסכם המנוי. החתימה על הסכם המנויים היא חובה ותנאי להמשך השימוש במנוי.