מנויי החלקה בארנה

שימו לב
מכירת המינויים השנתית הסתיימה ותפתח שוב בסוף אוגוסט
מכירת מינויים לקיץ (יולי, אוגוסט, יולי ואוגוסט) החלה

לכם, שמחליקים הרבה, אם בהחלקה ציבורית או כמחליקים מקצועיים, אנחנו מציעים מינויים תקופתיים שיאפשרו לכם לבוא ולהנות בארנה במחיר מוזל.

כמנויים עונתיים תוכלו להגיע ולהחליק בארנה כמה שרק תרצו בשעות ההחלקה הציבורית, ואם אתם גם ספורטאים תוכלו לתאם הגעה לשעות בהן הארנה פתוחה להחלקה ספורטיבית שאסורה בשעות ההחלקה הרגילה.
בנוסף אתם הופכים חברים במועדון OneIce Arena, שבמסגרתו תדעו ראשונים על אירועים מיוחדים בארנה, מבצעים מיוחדים, שעות פתיחה מיוחדות, ועוד הרבה דברים טובים שאנחנו מתכננים לכם במהלך השנה.

אנחנו מציעים מספר סוגי מנויים שיתאימו לכל אחד ואחת מכם:

  • מנויים חודשיים או דו-חודשיים לחודשי הקיץ
  • מינויים עונתיים לכל עונת ההחלקה המאפשרים כניסה לארנה בשעות ההחלקה הציבורית, ולספורטאים גם בשעות ההחלקה הספורטיבית. (להזכירכם, אסור לבצע אלמנטים ספורטיביים, הן של החלקה אמנותית והן של הוקי בשעות ההחלקה הציבורית)
  • מנויים לספורטאים המעוניינים באפשרות להגיע אך ורק לשעות ההחלקה הספורטיבית (תוך תיאום מראש כך שנמצא מדריך כלשהו על הקרח בשעות אלו)

מחירון מנויים יולי אוגוסט 2021

סוג מנוימחירתנאי מנויהאם ציוד מושכר כלול
מנוי קיץ דו - חודשי ( יולי + אוגוסט 2021)1,000 ש״ח1 ביולי 2021  עד 31 באוגוסט 2021
המנוי מאפשר כניסה בשעות ההחלקה הציבורית בלבד
כלול במחיר
מנוי קיץ חודש יולי600 ש״חמ-1 ביולי 2021 ועד 31 ביולי 2021
המנוי מאפשר כניסה בשעות ההחלקה הציבורית בלבד.
כלול במחיר
מנוי קיץ חודש אוגוסט600 ש״חמ-1 באוגוסט 2021 עד 31 באוגוסט 2021
המנוי מאפשר כניסה בשעות ההחלקה הציבורית בלבד.
כלול במחיר

אנחנו מקווים שכל אחד ואחת מכם ימצאו את המנוי המתאים לכם כדי לבוא ולבלות בכיף במרכז הקרח הטוב והמקצועי בישראל – OneIce Arena

לרכישת מנויים אנא המשיכו לאתר הכרטיסים שלנו על ידי לחיצה על הכפתור. בחרו באופציה ״למנוי שנתי לחץ כאן״ ולאחר מכן במנוי אותו תרצו לרכוש.

לאחר ביצוע התשלום, תקבלו מייל וסמס עם קישור לכרטיס המנוי שאותו תציגו בכל פעם שתגיעו לארנה.

חשוב למנויים עונתיים – לאחר קבלת כרטיס המנוי, אנא גשו למשרדי OneIce כדי לחתום על הסכם המנוי. החתימה על הסכם המנויים היא חובה ותנאי להמשך השימוש במנוי.